Moduł płatności PayU

PayU dostarcza kompleksowe rozwiązania wspierające e-biznesy w zakresie płatności internetowych. Kupujący może zapisać preferowane metody płatności i przelewać pieniądze na konto sprzedawcy w systemie PayU nawet jednym kliknięciem, także na urządzeniach mobilnych.
5 5
nopcommerce 4.10
PayU - nopCommerce 4.10 (rest api)
$107.14
nopcommerce 4.20
PayU - nopCommerce 4.20 (rest api)
$107.14
nopcommerce 4.30
PayU - nopCommerce 4.30 (rest api) (MSSQL)
$107.14

W ofercie PayU znajduje się pełna gama rozwiązań płatniczych pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online, w tym:

  • karty płatnicze (także płatność kartą wykonywana jednym kliknięciem);
  • błyskawiczny e-przelew PayU Express (płatność e-przelewem wykonywana jednym kliknięciem);
  • przelewy bezpośrednie (pay-by-link);
  • przelewy tradycyjne;
  • raty PayU;
  • płatności cykliczne
  • płatności MO/TO (Mail Order/Telephone Order)

Czytaj więcej na ten temat na www.payu.pl.

PayU jest największym dostawcą płatności internetowych dla e-biznesów i liderem tego rynku w Polsce. Współpraca z PayU to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa  związanego z obsługą transakcji. W listopadzie 2012 r. spółka, jako pierwsza w kraju, uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega w związku z tym nadzorowi KNF. PayU jest częścią międzynarodowego koncernu Naspers, który skupia spółki procesujące płatności internetowe w 18 krajach na całym świecie, w tym w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Od listopada 2011 r. PayU  oferuje wyjątkową usługę dla kupujących – konto PayU, w którym można zapisać preferowane metody płatności, m.in. szybki e-przelew PayU Express czy kartę płatniczą, i dzięki temu płacić za zakupy internetowe jednym kliknięciem, zarówno na komputerze, jak i telefonie. Dostępna jest aplikacja mobilna konta PayU na systemy iOS, Android i Windows Phone. Unikatowym i przełomowym produktem stworzonym przez PayU są pierwsze w Polsce raty przyznawane całkowicie online. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. Już co trzeci internauta w Polsce, który kupuje przez Internet korzysta z płatności PayU.

back to top